Благодійники мають намір створити для молоді з інвалідністю спеціальні групи самодопомоги у кожному селі франківської громади (ВІДЕО)

Благодійники мають намір створити для молоді з інвалідністю спеціальні групи самодопомоги у кожному селі франківської громади (ВІДЕО). івано-франківська тг, круглий стіл, суспільство, центр соціалізації, інвалідність, person, sky, finger, thumb, hand, nail. A close up of a hand

Центри соціалізації для людей з інвалідністю має мати чи не кожне село і місто Івано-Франківської ТГ. Задля здійснення мети, благодійники організації «Карітас» провели круглий стіл на тему: «Об’єднання зусиль для соціальної інтеграції людей з інвалідністю в Івано-Франківській міській територіальній громаді», повідомляє телеканал РАІ.

Франківські благодійники організації Карітас дають змогу людям з інвалідністю навчатися, займатися спортом , працювати та ще й активно відпочивати. Втім молоді із селищ, зазначають фахівці, це наразі не доступно.

Наприкінці круглого столу учасники дійшли висновку – завдяки спільним зусиллям влади, громадськості та духовенства, молодь з інвалідністю зможе значно легше інтегруватися в суспільстві.

Вадим Русиняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*