Цьогоріч уперше події BookForum стануть доступними для людей з порушеннями слуху

Цьогоріч уперше події BookForum стануть доступними для людей з порушеннями слуху. bookforum, львів, жестова мова, переклад, порушення слуху

Мовою жестів перекладатимуть презентації книг, дискусії, воркшопи, а також деякі події для дітей, інформує “Zaxid.net”

Цьогоріч уперше події BookForum стануть доступними для людей з порушеннями слуху. bookforum, львів, жестова мова, переклад, порушення слухуПодії цьогорічного Форуму видавців перекладатимуть жестовою мовою / фото організаторів

Цьогоріч уперше під час BookForum відбудеться переклад на мову жестів. Цього року 14 подій стануть інклюзивними для людей, які мають порушення слуху. Серед них — презентації книг, дискусії, воркшопи. Також на жестову мову будуть перекладені події для дітей.

Доступним BookForum організатори робитимуть спільно з інклюзивним мистецьким проектом «Почути». Команда цього проекту вже 3 роки робить поезію та загалом мистецтво доступними для людей з інвалідністю.

«BookForum — велика культурна формація, що збирає сотні тисяч людей довкола мистецтва, літератури, творчості. Ми усі разом виступаємо за доступність і право кожного на змістовне дозвілля. Інклюзія — це не мода, а право однієї людини та повага іншої до потреб того, хто поруч», — розповідає співзасновниця проекту «Почути» Олександра Смірнова.

Вхід на всі інклюзивні події — безкоштовний. Ознайомитися з переліком подій, які перекладатимуть на жестову мову, можна за посиланням.

Нагадаємо, 26 BookForum у Львові відбудеться 18-22 вересня. Фокусна тема цьогорічного фестивалю – «Відшукування причетного» – назва одного з віршів українського поета Грицька Чубая. На понад 30 локаціях в центрі міста відбудеться 700 подій, у яких візьмуть участь понад 1000 українських та іноземних учасників. До слова, цьогоріч на підтримку BookForum із міського бюджету Львова виділять 380 тис. грн.

Ольга Гринько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*