Дев’ять родин скористались послугою денного догляду за дітьми з особливими потребами за грантові кошти ОДА

Дев’ять родин скористались послугою денного догляду за дітьми з особливими потребами за грантові кошти ОДА. житомир, денний догляд, послуга, проект, інвалідність, toddler, baby, yellow, child, person, human face, holding, playground, clothing, child art. A hand holding a yellow toy

Дев’ять родин скористались послугою денного догляду за дітьми з особливими потребами за грантові кошти ОДА. житомир, денний догляд, послуга, проект, інвалідністьДев’ять родин, які виховують дітей і молодь з важкими формами інтелектуальної і фізичної неповносправності, мали можливість протягом двох місяців скористатись послугою денного догляду в рамках проекту за грантові кошти від Житомирської ОДА.

Реалізували проект «Соціальна послуга «Денний догляд» громадська організація «Аутизм-Житомир» разом з ГО «Світ без обмежень» та ЖОГО «Діти сонця» у жовтні-грудні 2017 року.

«За два місяці роботи в рамках проекту соціальну послугу денний догляд отримали дев’ять вихованців, хоча планували ми охопити для початку лише 5 дітей. Наш досвід показав, що основним критерієм для надання послуги є бажання бути поруч з людьми, які мають інвалідність, та людяність. Під час денного догляду діти і молодь досить швидко адаптувалися до нових умов, вчилися комунікувати один з одним і приймали нові правила колективу», – зазначила Жанна Зарічна, керівник ГО «Аутизм-Житомир».

За її словами, корекційна робота із дітьми молодшого віку дала позитивні результати. Молодь віком від 18 років важче переналаштовувалась на нові види поведінки.

Вартість реалізації проекту склала 51,014 тис. грн з грантових коштів ОДА, які координаційна рада розподілила між громадськими організаціями-переможцями у 2017 році.

У межах проекту проведено діагностику стану дітей, психологічно-педагогічну корекцію вихованців проекту, семінари для батьків, фахівців, волонтерів проекту, безпосередній денний догляд за дітьми з особливими потребами.

Загалом про реалізацію проекту було поінформовано було більше сорока сімей, які виховують дітей з особливими потребами.

Житомирська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*