Дев’ятеро учасників АТО представлять Україну в марафоні морської піхоти США цього року

Дев’ятеро учасників АТО представлять Україну в марафоні морської піхоти США цього року. марафон морської піхоти сша, брифінг, команда, протез, учасник ато, outdoor, person, rifle, helmet, army, weapon, firearm, shotgun, military, airsoft. A man wearing a uniform

Дев’ятеро учасників АТО представлять Україну в марафоні морської піхоти США цього року. марафон морської піхоти сша, брифінг, команда, протез, учасник атоДев’ятеро українців – учасників антитерористичної операції – візьмуть участь у цьогорічному 42-му марафоні морської піхоти США, повідомив уповноважений президента України з питань реабілітації воїнів АТО Вадим Свириденко.

“Ми зібрали команду, що представлятиме Україну в марафоні морської піхоти. Минулого року в 41-му марафоні морської піхоти четверо українських бійців бігли марафон 10 км, я і Вадим Мельниченко бігли на протезах. Ми свої завдання виконали”, – сказав він на брифінгу в середу в Києві.

В.Свириденко розповів, що в цьому році марафон у 10 км бігтимуть Дмитро Блохін, Юрій Гібончук, Юрій Дмитренко (долатиме дистанцію на протезі), Павло Солоха, Артем Лукашук. Марафон у 42 км долатимуть Микола Рудик, Єгор Терехов, Олександр Маланич, Олександр Чалапчій (пройде дистанцію на велосипеді з ручним керуванням).

42-й марафон морської піхоти США відбудеться 22 жовтня. Квитки, візові витрати і членські внески забезпечить корпорація Roshen.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*