Дівчинка з інвалідністю з кіровоградщини прийняла участь у “Голос-діти-4”

Дівчинка з інвалідністю з кіровоградщини прийняла участь у “Голос-діти-4”. вероніка чорна, голос-діти-4, пісенне шоу, інвалід, інвалідність, road, person, outdoor, clothing, footwear, child, smile, woman, man, group. A group of people standing in a parking lot

Дівчинка з інвалідністю з кіровоградщини прийняла участь у “Голос-діти-4”. вероніка чорна, голос-діти-4, пісенне шоу, інвалід, інвалідність

Діти разом з батьками з Кіровоградського обласного осередку ВГО “Народна академія творчості інвалідів” групою з 30 чоловік 4 липня відправилися до Києва на підтримку члена нашої організації тринадцятирічної Вероніки Чорної, яка прийняла участь в сліпому відборі пісенного шоу “Голос діти-4» з піснею “Човен”.

В групі підтримки були талановиті діти з інвалідністю, які досягли перемог в різних видах мистецтва-співаки, художники, танцюристи, серед яких було і троє дітей-візочників. Діти готувалися – самі зробили плакати в підтримку Вероніки.

Дівчинка з інвалідністю з кіровоградщини прийняла участь у “Голос-діти-4”. вероніка чорна, голос-діти-4, пісенне шоу, інвалід, інвалідність

Команді підтримки було цікаво побачити, як проходять зйомки, побувати за лаштунками улюбленої програми, зфотографуватися з переможцем «Голос країни-7» Олександром Клименко. Емоції зашкалювали від побаченого, але на жаль вся група підтримки не змогла вміститися на маленький знімальний майданчик – занадто нас багато приїхало. Але це не завадило підтримати Ніку і за ним.

Дівчинка з м.Олександрія, Кіровоградської області, давно займається вокалом. В цьому році, пройшовши великий відбір прийняла участь у Міжнародному пісенному фестивалі для дітей та молоді з інвалідністю “Золотий птах”, що проходив у м. Вінниця, зайняла призове місце та була запрошена разом з керівником організації Ельмірою Небесною до Польщі на Міжнародний пісенний фестиваль для дітей та молоді з інвалідністю “Чехочинські зустрічі-ХХІ”, що відбудеться в кінці липня цього року.

Тож, ми сподіваємось, що у Вероніки велике пісенне майбутнє і бажаємо їй натхнення, здоров’я та перемог!

Велике спасибі за фінансову підтримку поїздки Головному директору МААК « УРГА» Галінському Олександру Івановичу та незмінному фотографу Івану Леонову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*