Для дітей з інвалідністю з Володимира провели захід «Повір у себе і інші повірять у тебе» (ФОТО)

Для дітей з інвалідністю з Володимира провели захід «Повір у себе і інші повірять у тебе» (ФОТО). володимир, го берег надії, діти, захід повір у себе і інші повірять у тебе, інвалідність

Для дітей з інвалідністю з Володимира провели захід «Повір у себе і інші повірять у тебе». володимир, го берег надії, діти, захід повір у себе і інші повірять у тебе, інвалідність

5-го липня володимирська психологиня центру соціальних служб Юлія Мисіна провела захід під назвою «Повір у себе і інші повірять у тебе» для дітей з інвалідністю з громадської організації «Берег надії».

Під час заходу фахівці соціального центру разом з учасниками створювали картину “Передай свій посил добра для інших”, повідомляє міська рада.

Також провели гру “Похвали друга і не повторись”, веселі руханки, і на завершення – мильні бульбашки, які подарували посмішку усім особливим дітям. Кожен учасник заходу отримав солодкі подарунки.

Організатори відзначають, що отримали велике задоволення від роботи з дітьми, які були дуже активними та позитивними. За сприяння та допомогу у проведенні мінісвята центр соціальних служб дякує очільниці ГО “Берег надії” Олені Кандибі.

Інтернет-видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*