Для працівників структурних підрозділів міськвиконкому провели навчання на тему «Етика спілкування з людьми з інвалідністю» (ФОТО)

Для працівників структурних підрозділів міськвиконкому провели навчання на тему «Етика спілкування з людьми з інвалідністю» (ФОТО). полтава, дискримінація, навчання, спілкування, інвалідність

Для працівників структурних підрозділів міськвиконкому провели навчання на тему «Етика спілкування з людьми з інвалідністю». полтава, дискримінація, навчання, спілкування, інвалідність

17 грудня для працівників структурних підрозділів виконавчого комітету Полтавської міської ради провели навчання на тему «Етика спілкування з людьми з інвалідністю». Під час якого, спікери Ірина Твердохліб, Марина Бабець та Леонід Усенко окреслили основні терміни та роз’яснили правила спілкування з людьми з інвалідністю, які звертаються по допомогу до виконавчого комітету та управлінь.

Зокрема, спікери розповіли про дискримінацію за ознакою інвалідності та про поширення дії антидискримінаційного закону.

Навчання відвідали і секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та заступник міського голови – керуючий справами міськвиконкому Сергій Рекотов.

Олександр Шамота наголосив на важливості проведення подібних навчань та зауважив, що уже наступного року у приміщення міської ради облаштують сходи на другий поверх похилим підйомником, а всі засідання міської ради та виконкому дублюватимуть жестовою мовою.

Полтавська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*