Для соцпрацівників і медиків Одеси провели тренінг за участю іноземних експертів

Для соцпрацівників і медиків Одеси провели тренінг за участю іноземних експертів. одеса, проект twinning, раннє втручання, тренинг, інвалідність, chair, LEGO, furniture, balloon, toy, table. A close up of a toy

В Одесі реалізовується пілотний проект Twinning щодо впровадження системи надання послуг раннього втручання при підтримці Міністерства соціальної політики України в партнерстві з урядом Франції.

5 – 6 лютого 2019 року Одесу з візитом відвідали експерти з Франції.

В рамках візиту департаментом праці та соціальної політики спільно з департаментом охорони здоров’я Одеської міської ради організовано роботу міжвідомчої робочої групи з надання послуг раннього втручання в Київському районі Одеси.

Крім цього, експертами місії проведено тренінг з координації та налагодження роботи зазначеної системи. У заході взяли участь понад 50 фахівців соціальних та медичних установ міста Одеса.

Довідка

Відповідно до міжнародної практики, раннє втручання – це комплексна система допомоги сім’ї, у якій виховується дитина з інвалідністю або ризиком отримати інвалідність, спрямована на своєчасне виявлення проблем або порушень у розвитку дитини перших чотирьох років життя і надання відповідної допомоги їй і її сім’ї.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*