Як працює Золочівський районний центр соціальної реабілітації (ВІДЕО)

Як працює Золочівський районний центр соціальної реабілітації (ВІДЕО). білий камінь, вихованець, дитина, особливими потребами, центр, person, indoor, wall, clothing, group, man, office, line, several. A group of people standing in a room

Як працює Золочівський районний центр соціальної реабілітації. білий камінь, вихованець, дитина, особливими потребами, центр

Ми завітали у Золочівський районний центр соціальної реабілітації, де піклуються про дітей із особливими потребами. Дізналися про роботу центру та перспективи.

“15 березня ми маємо брати участь в конкурсі в м. Червоноград. Конкурс називається “Червоноград скликає друзів”. Це є творчий конкурс для діток з особливими потребами. Ми готуємо з дітками свято весни і такі наші найбільш творчі п’ятеро діток поїдуть в місто Червоноград. Можливо навіть на два дні, якщо нам дозволить погода і так далі…”” – розповіла “Золочів.нет” асистент вчителя-реабілітолога Баран Надія Степанівна.

Також у центрі готуються до свята Стрітення.

“Активно займаємося з дітками і всіх запрошуємо до нашого центру. Ми сьогодні робили з дітками ось такі свічки. Ми всі знаємо, що незабаром свято Стрітення і з нагоди цього свята ми з дітками робили свічечки…” – розповідає вчитель-реабілітолог Кучер Ірина Степанівна.

Директор Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Гураль Богдан Орестович, повідомив, що в центрі провели набір, вихованцями центру стали 16 дітей. Кожна дитина має індивідуальний план реабілітації. Вихованці центру мають важливі спортивні досягнення. У центрі зробили спортивну площадку. Є напрацювання, щоб відкрити комплексну реабілітацію – це від 0 до 36 років.

Нагадаємо, що Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів знаходиться у селі Білий Камінь, Золочівського району на Львівщині.

«Золочів.нет»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*