Долучайтеся до Національної кампанії по запрошенню організацій на карту «Autism Friendly Space»

Долучайтеся до Національної кампанії по запрошенню організацій на карту «Autism Friendly Space». аутизм, карта autism friendly space, послуга, суспільство, інклюзія

Долучайтеся до Національної кампанії по запрошенню організацій на карту «Autism Friendly Space». аутизм, карта autism friendly space, послуга, суспільство, інклюзія

Асоціація «Child.ua» спільно з МГО «Дитина з майбутнім» та іншими партнерами запускає Національну кампанію по запрошенню організацій на карту «Autism Friendly Space», що триватиме з 15 вересня до кінця жовтня.

Карта «Autism Friendly Space» (https://autism.ua/autism-friendly-space/30-karta-autism-friendly-space) об’єднує українські організації, які надають послуги населенню та готові приймати клієнтів з аутизмом. Ця інтерактивна карта допомагає сім’ям, в яких є люди з аутизмом, знайти якісні послуги в своєму оточенні. Таким чином реалізується соціальна інклюзія – коли люди з аутизмом стають видимими в суспільстві та сприймаються на рівні з іншими.

Коротка інструкція, як користуватися картою знаходиться тут https://www.youtube.com/watch?v=xp-m0ugSqu4

Зараз карта включає такі розділи: ігрові зони, розважальні центри; громадські та благодійні організації; гуртки та спортивні секції; дозвілля, екскурсії; заклади освіти та інклюзивно-ресурсні центри; кінотеатри, театри, музеї; кафе, ресторани, кав’ярні; майстерні та робочі місця для людей з інвалідністю; медичні заклади, лікарні; навчальні та реабілітаційні центри; сервіси; товари для розвитку та навчання; товари, які виготовляють люди з аутизмом.

Тому запрошуємо організації з усіх регіонів:

– розміститися на карті «Autism Friendly Space», якщо ви готові надавати послуги клієнтам з аутизмом;

– пройти навчання по обслуговуванню клієнтів з аутизмом, якщо ви хочете стати Autism Friendly.

Якщо ви знаєте такі організації в своєму населеному пункті, то повідомте, будь ласка за телефонами: +38050 41 38 382, 044 428 57 18.

Будуємо інклюзивне суспільство разом!

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*