Дві територіальні громади Львівщини отримали кошти на відкриття відділень підтриманого проживання

Дві територіальні громади Львівщини отримали кошти на відкриття відділень підтриманого проживання. львівщина, відділення підтриманого проживання, створення, територіальна громада, інвалідність

Дві територіальні громади Львівщини отримали кошти на відкриття відділень підтриманого проживання. львівщина, відділення підтриманого проживання, створення, територіальна громада, інвалідністьЗасідання Комісії

29 червня відбулося засідання Комісії з питань надання фінансової підтримки для створення відділень підтриманого проживання у територіальних громадах та їх облаштування на умовах співфінансування.

Пропозиції щодо створення відділень подали дві територіальні громади – це Миколаївська міська територіальна громада та Підкамінської селищної територіальна громада.

Комісія розподілила субвенцію наступним чином: Миколаївська міська територіальна громада отримала 1 мільйон 706 тисяч 324 гривень, а Підкамінська селищна територіальна громада – 293 тис. 676 грн. Загалом в обласному бюджеті на співфінансування було передбачено 2 мільйони гривень.

Додамо, важливою умовою надання субвенції було використання коштів субвенції та відкриття відділення підтриманого проживання до кінця поточного бюджетного року, а також забезпечення його подальшого функціонування.

Нагадаємо, відповідно до рішення Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 54 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021 – 2025 роки», в обласному бюджеті на 2023 рік передбачені кошти на створення відділень підтриманого проживання, облаштування будівель/приміщень (у тому числі прилеглих територій), призначених для надання соціальної послуги підтриманого проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.

Департамент соціального захисту населення

Львівська обласна військова (державна) адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*