Евакуація з гарячих точок людей з інвалідністю: куди звертатися по допомогу

Евакуація з гарячих точок людей з інвалідністю: куди звертатися по допомогу. fight for right, донецька область, допомога, евакуація, інвалідність

Евакуація з гарячих точок людей з інвалідністю: куди звертатися по допомогу. fight for right, донецька область, допомога, евакуація, інвалідність

З перших днів повномасштабної війни РФ проти України організація людей з інвалідністю Fight For Right займалася евакуацією українок та українців з інвалідністю навіть з найбільш небезпечних місць. Тепер це буде відбуватися більш системно та якісно. Fight For Right допомагатиме людям з інвалідністю та їхнім родинам з евакуацією з небезпечних місць Донецької області, зокрема, з Дружківки, Краматорська, Костянтинівки та прилеглих сіл і районів. Про це йдеться у повідомленні Fight For Right.

Евакуаційне авто курсуватиме раз на тиждень. У ньому можна буде їхати і сидячи, і, у разі необхідності, транспортувати людину лежачи.

«Спочатку ми довозитимемо людей до Дніпра, а далі можемо допомогти з логістикою по Україні чи за кордон. Також можливе надання тимчасового прихистку у разі необхідності. Якщо вам необхідна евакуація з Донецької області, заповнюйте анкету», – йдеться у повідомленні організації людей з інвалідністю.

У Fight For Right кажуть: така опція стала можливою завдяки підтримці The Nippon Foundation. Це японська некомерційна організація, яка допомагає вирішувати актуальні проблеми на локальних рівнях і просуває ідеї включення людей з інвалідністю у суспільні процеси. У рамках співпраці з Fight For Right, The Nippon Foundation підтримуватимуть евакуацію людей з інвалідністю, зокрема, й медичну.

МОСТ-Днепр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*