Фахівці ІРЦ узяли участь у віртуальному онлайн-заході за підтримки Посольства Америки в Україні

Фахівці ІРЦ узяли участь у віртуальному онлайн-заході за підтримки Посольства Америки в Україні. ірц, новоград-волинський, онлайн захід, суспільство, інвалідність

Фахівці ІРЦ узяли участь у віртуальному онлайн-заході за підтримки Посольства Америки в Україні. ірц, новоград-волинський, онлайн захід, суспільство, інвалідність

4 грудня фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради — практичні психологи Світлана Гонік, Лілія Васільєва, учитель-дефектолог Олена Монжиєвська, учитель-логопед Вікторія Ридецька та вчитель-реабілітолог Ірина Кулик — узяли участь у віртуальному онлайн-заході за підтримки Посольства Америки в Україні за участю громадського діяча, музиканта Сергія Летючого.

Захід супроводжувався перекладом (англійською та українською мовами), сурдоперекладом та субтитрами в прямому ефірі.

Під час віртуального заходу порушувалися важливі питання безбар’єрності, зокрема доступності інфраструктури міст для всіх громадян, а особливо — для людей із фізичними відмінностями. Забезпечення безперешкодного пересування в просторі та можливість користуватися суспільними надбаннями та благами — це показник розвитку суспільства.

Сергій Летючий зазначив, що просування доступності — це пріоритет для громади. Наголосив на тому, що кожному з нас необхідно вчитися толерантності, поваги, сприйняття, розуміння та прийняття індивідуальних відмінностей, умінню спілкуватися та коректно поводитися з людьми з інвалідністю.

Важливо цінувати особистість у кожному. Ставитися із повагою до думок, почуттів та переконань іншого, незалежно від того, чи збігаються вони з нашими.

Світлана Гонік, в.о. директора, практичний психолог КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради

«ЗВЯГЕЛЬ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*