Флешмоб, започаткований у Тернополі стрімко поширюється Україною

Флешмоб, започаткований у Тернополі стрімко поширюється Україною. #хочеться_жити, проект, суспільство, флешмоб, інвалідність, clothing, person, woman, standing, man, dress, outdoor, posing, human face. A person standing in front of a group of people posing for the camera

Флешмоб, започаткований у Тернополі стрімко поширюється Україною. #хочеться_жити, проект, суспільство, флешмоб, інвалідністьФото автора

“Мами, які виховують діток з інвалідністю! Це звернення до Вас! Запускаємо флешмоб!”

Усього чотири тендітні красиві жінки, тернополянки Воробйова Ольга, Богданова Ірина, Ткачук Тетьяна, Коваль Олена змогли підняти складну тему для суспільства – як живуть сім’ї у яких є неповносправні діти? Очолила та надихнула їх Олена Коваль – громадський діяч нині, а до того ще й мама дитини з інвалідністю, пише «TeNews».

На вечері пам’яті письменника, суспільного діяча Василя Ярмуша, жінки презентували свій проект – фотосесії зі своїми дітьми. Показ світлин супроводили розповіддю про свою дитину, про сподівання на кращу долю та надією, що їх велика любов поставить діток на ніжки, подарує їм самостійність.

Проект “Боже, як хочеться жити” говорить і про те, що мами діток з інвалідністю мають право на свій особистий простір, хоча би іноді, жінки мріють про відкриття у Тернополі центру, де б вони могли на деякий час залишити у безпеці своїх кровиночок. Адже у своїй більшості, вони не можуть працювати ще десь, окрім бути біля своєї дитини.

Флешмоб з хештегом #хочеться_Жити швидко поширюється Україною. Через соціальні мережі люди сміливо і радісно ставлять фото зі своїми особливими дітьми.

Кожна дитина – це спочатку дитина, людина, а не діагноз, стверджує Олена і намагається привернути увагу суспільства до сімей, де батьки мусять приділяти набагато більше уваги своїм дітям, адже їх діагнози діти з різною інвалідністю.

Щоби долучитись до проекту достатньо зробити репост на своїй сторінці тексту з хештегом “Хочеться жити” і розмістити фото та текст:

“Мами, які виховують діток з інвалідністю! Це звернення до Вас! Запускаємо флешмоб!

Ви знаєте, що Ви і Ваші дітки чарівні і неповторні? Звісно, що – Так! А давайте Усі Разом, покажемо це світу! У кожного з нас є світлина, де ми поруч з нашими ангеликами, давайте виставляти у себе на сторінці з хештегом – #хочеться_Жити – тому, що Життя продовжується, незважаючи на все, що нам довелось пережити…І воно Має бути Яскравим ! Підтримаємо цим флешмобом усіх матерів, які виховують дітей з інвалідністю! Нехай це буде потужна мотивація для них Рухатись Далі! Не озиратись ні на кого, Ви і Ваша дитина – Прекрасні – це єдине, що Ви знаєте точно!”

На своїй соціальній сторінці Олена Коваль подякувала усім, хто допоміг реалізувати проект: “Ура! Ми зробили це!

Фотопроект – “Боже, як хочеться Жити” – 29 вересня відбулась презентація на великій сцені Драмтеатру міста Тернополя!

Висловлюю щиру подяку Мирославі Ярмуш – за те, що дала можливість бути Почутими і Повірила в нас! Дякую Вам!!! Олександра Марсо, Павло Древницький, Андрій Шкварко – талановиті фотографи, які відчувають те, що іншим не дано побачити! Дякую Вам!!! Марія Вацлавська, Наталя Проць, академія краси Наталії Бабіч – Ви вміло підкреслили природню красу наших мам! Дякую Вам!!! Люди, без Вас цей проект не розпочався б, уже сотні людей по всій Україні беруть участь у флешмобі #хочеться_Жити – Ви дарували можливість цьому відбутись! Я надіюсь що, тисячі матерів, які виховують дітей з інвалідністю отримають величезний заряд енергії, який стимулюватиме їх Рухатись Далі!

І ще, мами, які ми є? – Красиві! Які ми є? – Щасливі! Життя продовжується, і воно має бути яскраве!”

Олена Мудра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*