У Харкові незрячі вимагають врятувати гуртожиток, який у жахливому стані (ВІДЕО)

У Харкові незрячі вимагають врятувати гуртожиток, який у жахливому стані (ВІДЕО). харків, будівля, гуртожиток, незрячий, інвалідність, indoor, dirty. A piece of wood

Вкриті тріщинами стіни, прогнилий дах, єдиний на всіх душ, у якому обвалилася стеля. У таких умовах живуть незрячі у Харкові. Люди працюють на підприємстві Українського товариства, яке і надало їм гуртожиток. Однак, грошей на ремонт товариство немає. Відмовляється допомогти і місцева влада, інформує Телеканал новин «24».

Мовчки, з плакатами “Так жити не можна, побачте нас” незрячі перекривають одну із вулиць Харкова. Вимагають від місцевої влади відремонтувати гуртожиток, у якому живуть. Він у жахливому стані.

9-річна донька учасника акції Маргарита показує оберемок медалей із гімнастики та тріщину біля свого ліжка, яку щомісяця латають батьки. Втім марно.

У Харкові незрячі вимагають врятувати гуртожиток, який у жахливому стані. харків, будівля, гуртожиток, незрячий, інвалідністьЖоден бюджет не фінансує будинок

Ззовні будівлі видно – тріщина в кімнаті, дійсно, наскрізна. І кількість таких у гуртожитку не злічити. У двоповерхівці тече дах, дім не прогрівається, і стіни в чорній плісняві, а в одному на всіх душі впав шматок стелі.

Цей гуртожиток звели ще у 1952 році. Він на балансі – “Українського товариства сліпих”. А люди працюють на одному із підприємств товариства, виготовляють розетки. Підприємство збиткове, грошей на утримання гуртожитку немає, а жоден бюджет, ані місцевий, ані державний його не фінансує. Мешканці шукають допомоги у чиновників. Уже звернулися до мерії, обласної влади та Президента. Три місяці очікування – і жодного результату.

Відповіді немає. Від президента йде на обладміністрацію, а обладміністрація каже, що вона цим не буде займатися. Так само міськарада, вона зовсім відхрещується, вони кажуть, що це не їх єпархія, щоб вони тут розбиралися,
– сказав мешканець гуртожитку для незрячих Дмитро Крупка.

Після погрози зупинити рух на дорозі до мешканців прибули представники мерії. Чиновники наполягають, ремонтувати гуртожиток має підприємство, якому він належить. Придбати собі інше житло мешканці не можуть. Єдиний дохід – пенсія з інвалідності. Тож поки чиновники не можуть вирішити, за чиї кошти ремонтувати будівлю, незрячі сподіваються, що двоповерхівка за зиму остаточно не розвалиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*