Інклюзивні дитячі майданчики – запорука успішної інтеграції дітей з інвалідністю у суспільство

Інклюзивні дитячі майданчики – запорука успішної інтеграції дітей з інвалідністю у суспільство. інклюзивний дитячий майданчик, київ, голосування, громадський проект, інвалідність, wheel, abstract, person, silhouette, cart, drawn. A person riding a horse

Запрошуємо долучитися до підтримки низки громадських проектів з поліпшення навколишнього середовища для дітей з інвалідністю. Три таких проекти подано до програми «Громадський проект» м. Києва. Голосування через Інтернет займає 5-10 хвилин часу, а користі для дітей буде на багато років.

Проект «Дитячий майданчик для діток з інвалідністю ВСМРД «Пролісок» (код 105).

У Святошинському районі м. Києва діє Відділення соціально-методичної реабілітації дітей з інвалідністю, яке називається «Пролісок» і знаходиться за адресою вул. Чаадаєва, 3-А. Територія центру зовсім не облаштована для прогулянок дітей з інвалідністю. Запропонований варіант інклюзивного дитячого майданчика передбачає проведення інтерактивних ігор та реабілітаційних і дозвільнєвих заходів. Проголосувати за цей проект можна за посиланням: https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/105.

Проект «Інклюзивний дитячий майданчик» (код 109).

Має на меті створення дитячого майданчика для дітей з інвалідністю у парковій зоні Святошинського району м. Києва, парк «Юність». Діти з інвалідністю отримають змогу з користю проводити час на свіжому повітрі. Також буде можливість проводити інтерактивні ігри, розвивальні вправи. Такий майданчик поліпшить рівень спілкування між дітьми з інвалідністю та без неї. Проголосувати за цей проект можна за посиланням: https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/109.

Проект «Відновлення спортивного майданчика «Спорт без обмежень» (код 333).

На прибудинковій території будинків за адресою вул. Гната Юри, 7А та 9Б знаходиться занедбаний спортивний майданчик, збудований у 70-ті роки ХХ століття. Майданчик застарів та зазнав пошкоджень. Автори проекту хочуть відновити та модернізувати його, розширити коло учасників спортивних занять, тренувань та ігор.

Майбутній майданчик розподілено на зони:

1. Дитяча зона;

2. Зона для занять Workout;

3. Зона з антивандальними тренажерами (буде містити 4 тренажери для людей з інвалідністю);

4. Тенісний стіл та зони відпочинку.

Проголосувати за цей проект можна за посиланням: https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/333.

За посиланнями на сайті КМДА можна не лише проголосувати, а й ознайомитися з проектами детальніше. Проекти, що отримають найбільше голосів, будуть реалізовані бюджетом міста Києва.

Голосування триває з 27 грудня 2016 р. по 29 січня 2017 р.

Кожен, хто бажає проголосувати з комп’ютера чи мобільного телефону, має зареєструватися за допомогою:

• електронного кабінету Картки Киянина;

• для власників електронного кабінету у системі банку ПриватБанк, ConcordBank, Банк Південний, А-Банк чи власників ЕЦП ‒ обрати метод Privat BankID;

• для власників електронного кабінету у системі банку Ощадбанку, UniCredit Bank ‒ обрати метод BankID НБУ.

Також є змога звернутись у Центр надання

адміністративних послуг м. Києва (ЦНАП) за методологічною підтримкою та можливістю скористатися їхніми електронними приладами.

Більш детальну інструкцію з голосування за проекти бюджету участі Києва читайте тут: http://bit.ly/2iwK2Mc.

Автори проектів сподіваються на велику активність громадян, котра дасть змогу зреалізувати запропоновані проекти та принести більшу користь для дітей з інвалідністю як у Києві, так і в усій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*