Допомагаємо громадянам з інвалідністю повірити в себе

Допомагаємо громадянам з інвалідністю повірити в себе. новгородківський рцз, особливими потребами, працевлаштування, профконсультаційний захід, інвалідність, person, clothing, computer, laptop, table, conference room, dining table. A group of people sitting at a table

Допомагаємо громадянам з інвалідністю повірити в себе. новгородківський рцз, особливими потребами, працевлаштування, профконсультаційний захід, інвалідністьНовгородківським районним центром зайнятості для осіб з особливими потребами проведено профконсультаційний захід, у якому взяли участь незайняті трудовою діяльністю громадяни даної категорії.

Захід спрямований на допомогу особам з особливими потребами в самопізнанні, подоланні комплексів та невпевненості; підвищення мотивації до праці, формування у них навичок впевненої поведінки на ринку праці та ін.

Учасники заходу мали можливість розкрити та усвідомити свої внутрішні особистісні ресурси; оволодіти навичками пошуку роботи, сучасними технологіями ефективного спілкування; навчитися правильно ставити цілі й визначати оптимальні шляхи їх досягнення тощо.

Крім того, присутні отримали актуальну й корисну інформацію про стан місцевого ринку праці; ознайомилися з перспективами зайнятості, а також змістом державних гарантій у працевлаштуванні. Учасників поінформували про можливість за сприяння служби зайнятості відкрити власну справу, пройти професійну підготовку чи перепідготовку, взяти участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру тощо.

У рамках заходу працювали консультпункти з юридичних, профорієнтаційних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням. Усі учасники отримали різноманітні інформаційно-консультаційні послуги.

А. Гупалюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новгородківського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*