Кабмін затвердив порядок використання коштів для фінпідтримки об’єднань осіб з інвалідністю

Кабмін затвердив порядок використання коштів для фінпідтримки об’єднань осіб з інвалідністю. громадське об'єднання, засідання уряду, фінпідтримка, інвалід, інвалідність, screenshot, abstract, billboard. A screenshot of a computer screen

Кабмін затвердив порядок використання коштів для фінпідтримки об’єднань осіб з інвалідністю. громадське об'єднання, засідання уряду, фінпідтримка, інвалід, інвалідністьКабінет Міністрів України затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань інвалідів.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, це рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу.

Згідно з порядком, головним розпорядником коштів буде Міністерство соціальної політики, а розпорядником нижнього рівня – Фонд соціального захисту інвалідів.

Одержувачами цих коштів будуть всеукраїнські громадські об’єднання осіб з інвалідністю та їх спілки, які внесені до реєстру громадських об’єднань, а також підприємства й організації невиробничої сфери, які спрямовують такі кошти на утримання своїх соціально-культурних підрозділів.

Для отримання коштів громадські організації повинні будуть подати до Фонду соцзахисту інвалідів до 30 травня заяву з пакетом документів.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*