Козаки з пап’є-маше, створені людьми з інвалідністю, поряд із полотнами відомих художників (ВІДЕО)

Козаки з пап’є-маше, створені людьми з інвалідністю, поряд із полотнами відомих художників (ВІДЕО). чернігів, виставка, козак, музей, інвалідність

Чернігів. Гетьман Богдан Хмельницький, отаман Іван Сірко та їхній мужній побратими відтворені в папері. Саме такими – верхи на конях та зі зброєю в руках, готовими у будь-який момент до бою – бачать захисників козацької України люди з інвалідністю.

Цього дня результат спільної роботи підопічних ГО «Інтеграція» та автора особливої техніки пап’є-маше Андрія Зайченка стоять поряд із тематичними полотнами відомих живописців.

Всього тут 10 скульптурних композицій і стільки ж картин із колекції музею. Розмістили їх таким чином, аби відвідувачі могли оглянути виставку, на заходячи кудись спеціально. Усі ці мініатюри результат спільної роботи членів громадської організації та майстра декоративно-прикладного мистецтва впродовж майже 3 років.

Фігури козаків є символічними, адже демонструють силу духу і тіла. На кожну з таких іде від 3 до 6 тижнів роботи. А з матеріалів – газети, картонні коробки, вода, клей і фарби, – з’єднані і виліплені за авторською методикою.

Декілька скульптур, виконаних раніше, стали подарунками і поповнили колекції поціновувачів. Ті, що нині експонуються у музеї, також можна буде придбати, підтримавши таким чином їхніх авторів.

Попередньо виставка приурочена до Дня захисника України та Дня людей з інвалідністю діятиме до новорічно-різдвяних свят і буде доступна для відвідувачів після послаблення карантинних обмежень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Gorod.cn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*