Культурно-мистецький проєкт “Інклюзивна кіношкола “КІНОТИ”: онлайн-прем’єри фільмів

Культурно-мистецький проєкт “Інклюзивна кіношкола “КІНОТИ”: онлайн-прем’єри фільмів. кінофільм, порушення слуху, пресконференція, проєкт інклюзивна кіношкола кіноти, інвалідність

Культурно-мистецький проєкт “Інклюзивна кіношкола “КІНОТИ”: онлайн-прем’єри фільмів. кінофільм, порушення слуху, пресконференція, проєкт інклюзивна кіношкола кіноти, інвалідність

Київ. 12 жовтня о 14:30 у Прес-центрі Укрінформу відбудеться пресконференція на тему: “Культурно-мистецький проєкт “Інклюзивна кіношкола “КІНОТИ”: онлайн-прем’єри фільмів” (Зала 2).

Організатор: ГО “Зростаймо здорові”.

Учасники: Ірина Лисенко – керівник проєкту “КІНОТИ”; Тетяна Крупнікова – інклюзивний̆ педагог; Сергій Лисенко – художній керівник; учасники кіношколи.

Коротко. Учасники пресконференції розкажуть про проєкт “Інклюзивна кіношкола “КІНОТИ”, а також продемонструють інклюзивні фільми.

Як зазначають організатори, культурно-мистецький проєкт для дітей з інвалідністю по слуху і без реалізовується за підтримки Українського культурного фонду та ГО “Зростаймо Здорові”.

У серпні-вересні 2020 року 16 дітей з Запорізької, Дніпровської, Харківської, Сумської, Хмельницької областей та Києва пройшли навчання в інклюзивній онлайн-кіношколі, де створили альманах із чотирьох короткометражних документальних фільмів, у яких йдеться про історії родин з дітьми з порушеннями слуху. Під час заходу відбудеться онлайн-прем’єра Альманаху кінофільмів, а також віртуальна зустріч із героями фільмів.

Довідково. ГО “Зростаймо Здорові” – батьківське об’єднання дітей з інвалідністю по слуху, яке шість років допомагає дітям, після операцій слухо-імплантаційного протезування вимовляти свої перші в житті слова. Понад 150 дітей з усієї України пройшли реабілітацію завдяки такій допомозі.

Акредитація представників ЗМІ:

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044) 299-03-32

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*