“Малечі – без черг”: У Києві дітей з обмеженими можливостями обстежуватимуть позачергово (ВІДЕО)

“Малечі – без черг”: У Києві дітей з обмеженими можливостями обстежуватимуть позачергово (ВІДЕО). київ, незрячий, обмеженими можливостями, пандус, інвалідність, toy, lego, indoor, house, table, scale model, furniture

“Малечі – без черг”: У Києві дітей з обмеженими можливостями обстежуватимуть позачергово. київ, незрячий, обмеженими можливостями, пандус, інвалідність

У Києві без черги обстежуватимуть дітей з обмеженими можливостями. Про це домовилися керівники двох медичних центрів – реабілітаційного та дитячого діагностичного, передає “5 канал”.

Півроку тому батьки неповносправних дітей звернулися до керівників цих двох центрів з проханням вирішити питання і дозволити обстежувати їхніх дітлахів без черг.

“Там (у центрах) вони отримують необхідну реабілітацію у фахівців відповідно до їхніх вимог – захворювання та інвалідності, а ми будемо створювати такі умови, щоб вони почувалися тут комфортно, могли швидко пройти усіх лікарів, пройти обстеження, отримати відповідну медичну консультацію і повернутися до реабілітації”, – переконує головний лікар Київського міського дитячого діагностичного центру Андрій Семиволос.

До прийому маленьких пацієнтів із реабілітаційного центру медики діагностичного готуються ретельно. Зокрема, пройшли відповідні міжнародні тренінги.

Для зручності неповносправних пацієнтів у діагностичному центрі зробили капітальний ремонт, зокрема надрукували мнемосхеми шрифтом Брайля для незрячих, облаштували пандуси для візочників, розсувні двері, зручні вбиральні та проходи у коридорах.

“У нас є усі відповідні умови, наші медики отримали теоретичні знання, а крім практики їх все одно не можна ніяк закріпити”, – пояснює Семиволос.

Ініціативу “без черг” мають втілити у життя вже цього тижня. Спершу на постійне безоплатне обстеження візьмуть 10 маленьких пацієнтів із діагнозом ДЦП. Вихованцям реабілітаційного центру обіцяють також надавати безкоштовний транспорт. Що чекає на особливих дітлахів – дивіться у сюжеті:

Дар’я Цисарук та Олександр Петровський

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*