“Маєш недоліки – сиди вдома”: водій автобуса образив дівчину в інвалідному візку (ВІДЕО)

“Маєш недоліки – сиди вдома”: водій автобуса образив дівчину в інвалідному візку (ВІДЕО). кропивницький, автобус, водій, транспорт, інвалідний візок, outdoor, sky, snow, person, clothing

Наталя на водія не ображається і просить його не звільняти, інформує Сегодня.ua

Не їздити у вечірній час порадив дівчині в інвалідному візку водій комунального автобуса у Кропивницькому. Таку принизливу пропозицію і небажання водія допомогти пасажирці на зупинці обурило інших пасажирів. Вони зняли те, що відбувається в салоні автобуса, і виклали відео в інтернет. За такий вчинок водія хочуть звільнити.

16-річна Наталя живе у віддаленому мікрорайоні Кропивницького. Можливість їздити міським транспортом з’явилася рік тому, коли придбали великогабаритні комунальні автобуси. Наталя стверджує – зазвичай водії привітні й охоче допомагають. Нехтування в транспорті відчула вперше.

“Він автобус не опустив, я попросила: “Допоможіть з бордюру з’їхати”. І він сказав: “Це в мої обов’язки не входить. Вже темно, як я вас там маю висадити. Таким як ви потрібно встановити час, до котрої години їздити”, – розповідає Наталя Макогон.

Наталчині родичі не можуть зрозуміти, як водій міг радити встановити межі на право дівчини в інвалідному візку користуватися громадським транспортом.

Адже, незважаючи на фізичні обмеження, дівчина веде активний спосіб життя. Громадським транспортом користується щодня.

“Їжджу погуляти з друзями, на тренування. Стріляю з пістолета, з пневматики”, – ділиться дівчина.

Водночас, водій, який образив Наталю, підозрює – в мережу виклали відео, щоб дискредитувати компанію.

За поведінку недобросовісного водія у Наталі вибачився начальник міського управління транспорту. Зараз розглядають питання про звільнення водія.

Сама Наталя на водія не ображається і просить його не звільняти. Її прохання обіцяють врахувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*