«Ми теж люди»: на Тернопільщині вимагають посадити чиновників в інвалідні візки

«Ми теж люди»: на Тернопільщині вимагають посадити чиновників в інвалідні візки. козова, візочник, пандус, петиция, інвалідний візок, door, window, indoor, door handle, white. A white refrigerator freezer sitting inside of a building

«Ми теж люди»: на Тернопільщині вимагають посадити чиновників в інвалідні візки. козова, візочник, пандус, петиция, інвалідний візок

У райцентрі Козова на Тернопільщині мешканці, які пересуваються в інвалідних візках, почали залишати місцевій владі «листи щастя» на вході в адміністративні будівлі.

Люди просять елементарних речей – пандусів і спеціально обладнаного автобуса. Чиновникам пропонують пересісти в інвалідні візки і спробувати добратися в них на роботу або ж погуляти містом.

Про нестерпні умови для людей з обмеженими можливостями написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» візочник із Козови Віктор Старущак.

Він розповів, що людям увірвався терпець і на вході до місцевих адмінбудівель наклеїли звернення до чиновників. Петиції залишили на дверях Козівської селищної ради, Козівської районної ради і Козівської райдержадміністрації.

«Є оголошення з такою інформацією: «Не виконаєте нашої вимоги, тоді чиновники у візки! І до закінчення своєї каденції їздити по місту і на роботу у візках!», «Вимагаємо автобус з пандусом і соціальне таксі для Козови! Ми теж люди!», – каже Віктор.

Він зазначає: не знає, хто автор звернень. Однак, оскільки сам пересувається у візку, підтримує такі вимоги.

«А до голів хочу звернутися: оголошення знімати не маєте права до часу, поки не виконаєте вимог», – каже чоловік.

Усім чиновникам, які не здатні облаштувати навіть пандусів, у містечку пропонують іти у відставку.

«Ми теж люди»: на Тернопільщині вимагають посадити чиновників в інвалідні візки. козова, візочник, пандус, петиция, інвалідний візок

«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*