Міністр соціальної політики Марина Лазебна відвідала презентацію першої колекції одягу для підлітків на візках

Міністр соціальної політики Марина Лазебна відвідала презентацію першої колекції одягу для підлітків на візках. марина лазебна, колекція одягу, презентація, підліток, інвалідний візок

Міністр соціальної політики Марина Лазебна відвідала презентацію першої колекції одягу для підлітків на візках. марина лазебна, колекція одягу, презентація, підліток, інвалідний візок

27 травня Міністр соціальної політики Марина Лазебна відвідала презентацію першої колекції одягу для підлітків на візках від торгівельної марки «Snail».

Марина Лазебна підтримала захід як хороший привід нагадати суспільству, що тільки об’єднавши зусилля держави, громадських організацій, бізнесу можна крок за кроком реалізувати Національну стратегію із створення безбар’єрного простору в Україні для забезпечення рівних можливостей кожній людині.

Презентація колекції була організована Інноваційно-інформаційним центром креативної економіки «Родзинки України» за підтримки Центру Української Культури та Мистецтва та Світлани Долеско.

Демонстрували стильне та якісне вбрання для молоді з особливими потребами підлітки з міста Чернігів, які разом із батьками представляють Громадську організацію «Голос Батьків».

У планах організаторів – відкрити соціальне підприємство, де працюватимуть люди з особливими потребами, створити перші 10 робочих місць, знайти інвесторів для його розвитку.

Довідково

Керівниця проекту Олена Рогова, організаторка модних показів, художниця та громадська діячка, очолює Інноваційно-інформаційний центр креативної економіки «Родзинки України».

Автор проекту та дизайнер Ольга Дей – мама підлітка, який постійно перебуває в інвалідному візку. Ідея проекту виникла, оскільки його одяг був незручним, були певні труднощі з вдяганням, а син хотів виглядати модно та сучасно.

До проекту також був долучений Андрій Ковтунович – художник, який понад 20 років працює в стилі графіті. Митець створює мурали, розмальовує одяг, створював малюнки до фільму «З любов’ю до Вінсента», що номінувався на кінопремію «Оскар». Саме Андрій Ковтунович створив на вбранні для презентації сучасні зображення.

Частковим пошиттям одягу займалося Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*