Незрячі громадяни України. Потреба в соціалізації та підтримці влади

Незрячі громадяни України. Потреба в соціалізації та підтримці влади. київ, утос, незрячий, пресконференція, соціалізація

Київ. 4 червня о 13:30 у Прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться пресконференція на тему: «Українське товариство сліпих – єдина організація, яка потребує державної допомоги для надання комплексних послуг незрячим громадянам України» (Зала 1).

Організатор: ГО «Київська міська організація УТОС».

Учасники: Михайло Новосецький – заступник голови ВОІ «Українське товариство сліпих»; Олександр Вінковський – директор Київського УВП №2 УТОС; Наталія Щербань – директор Будинку звукозапису і друку УТОС; Степан Філіп – начальник юридичного відділу ЦП УТОС.

Коротко. Під час заходу спікери порушать нагальні проблеми соціалізації незрячих громадян. В Україні налічується близько 150 тис. осіб з вадами зору, з яких близько 40 тис. – із глибоким враженням зору. Ці громадяни потребують інтеграції в суспільство. УТОС – єдина організація, яка має соціальні об’єкти: гуртожитки, клуби, бібліотеки, місцеві осередки, здравниці, працівники яких надають послуги незрячим громадянам.

Працевлаштування незрячих осіб на сьогодні можливе лише на підприємствах УТОС, які використовують ручну працю незрячих і тому потребують допомоги фонду соцзахисту інвалідів. Місцеві осередки УТОС у співпраці з місцевою владою вирішують питання зменшення бар’єрності міської інфраструктури, фізичного супроводу незрячих, надання пільг, побутового обслуговування тощо.

Акредитація представників ЗМІ:

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044) 299-03-32

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*