Місіонерська літургія для незрячих

Місіонерська літургія для незрячих. харків, вади зору, літургія, незрячий, інвалід, statue, church, indoor, person, funeral, clothing, religion, temple, altar, religious item. A group of people standing in front of a table

Місіонерська літургія для незрячих. харків, вади зору, літургія, незрячий, інвалід

З благословення митрополита Харківського та Богодухівського Онуфрія, у неділю, 15 жовтня 2017 року, в Міжнародний день білої тростини, який покликаний привернути увагу до проблем людей з вадами зору, в нижньому храмі Благовіщенського собору м. Харкова відбулася коментована місіонерська літургія.

Під час служби, священик пояснював присутнім не тільки що саме відбуватиметься, а й зміст цих дій. Під час служби Божої молилися й вихованці НВК ім. Короленка, де навчаються діти з вадами зору, представники організації інвалідів війни, незрячі харків’яни, та люди з вадами слуху. Крім того, православна молодь, що вивчає жестову мову, на чолі з вихованцем I класу Харківської духовної семінарії Сергієм Векличем здійснювали дублювання служби для нечуючих людей.

Після служби, за чаєм, відбувся обмін враженнями. Присутні висловили побажання, щоб такі служби проводились частіше. Співробітник відділу соціального служіння Харківської єпархії Ігор Шрамко, подякував Митрополиту Онуфрію, отцям Йосипу Деньковичу, Федіру Воскобойнікову, Ігорю Мусієнку, Микиті Тулубу та всім іншим за підготовку та звершення коментованої місіонерської літургії.

Громадська організація “Харківська асоціація незрячих юристів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*