Міжнародна організація захисту прав людей з інвалідністю «Disability Rights International» допомагатиме буковинцям

Міжнародна організація захисту прав людей з інвалідністю «Disability Rights International» допомагатиме буковинцям. dri, буковина, допомога, зустріч, інвалідність

Міжнародна організація захисту прав людей з інвалідністю «Disability Rights International» допомагатиме буковинцям. dri, буковина, допомога, зустріч, інвалідність

Проводити навчання для працівників соціальної сфери та підтримувати батьків, які виховують особливих дітей. Таку місію у воєнний час на Буковині зголосилася виконувати міжнародна організація захисту прав людей з інвалідністю «Disability Rights International».

Потреби та особливості роботи у нашому краї представники DRI обговорили під час зустрічі із заступницею начальника Чернівецької ОВА Іриною Ісопенко.

«Із 24 лютого ми всіляко допомагаємо українцям, які через війну покинули рідні домівки. Ми вже прихистили понад 103 тисячі внутрішньо переміщених осіб, 33 тисячі з них – діти. Вони проживають у комунальних установах соціальної сфери. Забезпечуємо їх усім необхідним. Будемо вдячні за допомогу у цьому напрямку», – сказала Ірина Ісопенко.

Представники міжнародної організації захисту прав людей з інвалідністю розповіли про спектр своєї діяльності та допомогу, яку можуть надати буковинцям і вимушеним переселенцям.

«Наша основна робота базується на допомозі дітям з інвалідністю. Також маємо змогу та потужності проводити тренінги для ваших фахівців соціальної сфери. Крім того, можемо проводити навчання для батьків, які виховують дітей з інвалідністю», – зазначив директор DRI Ерік Розенталь.

Під час зустрічі говорили також про гуманітарну підтримку переселенців, навчання дітей під час воєнного стану та боротьбу українців за свою незалежність.

«Дякуємо українцям, які працюють навіть під час війни. Переживаємо і захоплюємося вашим мужнім протистоянням!», – сказали представники організації «Disability Rights International».

Чернівецька ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*