На «Kharkiv Fashion» відбудеться дебют інклюзивного модельного агентства

На «Kharkiv Fashion» відбудеться дебют інклюзивного модельного агентства. kharkiv fashion, модельне агентство, подіум, проєкт, суспільство

На «Kharkiv Fashion» відбудеться дебют інклюзивного модельного агентства. kharkiv fashion, модельне агентство, подіум, проєкт, суспільство

Випускники Школи моделей інклюзивної модельного агентства вперше вийдуть на подіум в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019».

За словами організаторів, спільно з українським дизайнером, учасником «Kharkiv Fashion Cluster» Олександром Бевзюком вони представлять колекцію одягу з джинсової тканини «Stay wild». До створення колекції підключилася також дизайнерка з Нікополя Ірина Ігнатова.

Як зазначила президент громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова, інклюзивні модельні покази – це європейський досвід Харкова в fashion-індустрії.

«Це буде презентація тих робіт, знань і навичок, які отримали учні школи моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства. Вони пройшли курс дефіле, фотопозування, навчилися театральній майстерності та візажу і тепер уже на професійному рівні готові виходити на подіум і представляти колекції відомих дизайнерів не тільки в Україні, а й у всій Європі», – зазначила Олена Шингарьова.

Начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська повідомила, що практично з моменту заснування «Kharkiv Fashion» у проєкт було включено інклюзивні покази.

«Наш проєкт несе суспільству дуже важливий посил: «мода доступна всім». Я рада, що після участі в проєкті утворилося інклюзивне модельне агентство, яке несе цей меседж всій Україні і показує, що це дійсно так», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Нагадаємо, презентація колекції Олександра Бевзюка спільно з учасниками інклюзивного модельного агентства відбудеться під час осіннього сезону «Kharkiv Fashion 2019», який відбудеться 11-12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля».

Нагадаємо, проєкт «Kharkiv Fashion» організований управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту з ініціативи Харківського кластера легкої промисловості та дизайну та під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*