На Полтавщині діти з аутизмом вперше оздоровлюються в таборі з іншими дітьми (ВІДЕО)

На Полтавщині діти з аутизмом вперше оздоровлюються в таборі з іншими дітьми (ВІДЕО). полтавщина, аутизм, дитячий табір джерело, оздоровлення, соціалізація, person, wall, toddler, indoor, baby, human face, boy, clothing, toy. A small child sitting on a table

На Полтавщині діти з аутизмом вперше оздоровлюються в таборі з іншими дітьми. полтавщина, аутизм, дитячий табір джерело, оздоровлення, соціалізація

На Полтавщині до дитячого табору приїхали відпочивати та займатися діти з аутизмом.

Вісім дітлахів із аутизмом привезли оздоровлювати до дитячого табору “Джерело”, що знаходиться в Клюсівці Новосанжарського району.

“Ми привезли із собою спеціалістів, які займаються з дітьми. Кожного дня малеча отримує індивідуальні заняття із логопедії, групові заняття, музичні”, – розповіла психолог, яка займається проблемами аутизму в дітей Альона Колос.

Маленькому Антону подобається різна техніка. Коли до табору завітала знімальна група, хлопчина швидко підбіг до камери та почав вивчати прилади роботи журналіста та оператора. Дітки з аутизмом долучаються й до загальних заходів табору “Джерело”, що допомагає малечі соціалізуватися.

“Ми ставили казку “Ріпка”. Все чудово вийшло. Нашим дітям дуже сподобалося, як і дітям, які живуть у таборі”, – продовжила Альона Колос.

Керівництво табору провело бесіди, аби діти правильно сприйняли нових гостей “Джерела”. Дітлахам із аутизмом спочатку було важко налаштуватися на нові умови та оточення.

Якщо така профілактика роботи з дітками-аутистами спрацює, то наступного року керівництво табору “Джерело” знову влаштує подібне, але вже на довший термін.

На Полтавщині діти з аутизмом вперше оздоровлюються в таборі з іншими дітьми. полтавщина, аутизм, дитячий табір джерело, оздоровлення, соціалізація

Анна Морозова, Роман Коба, Юрій Поденко

“Громадське ТБ. Полтава”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*