На Полтавщині створять центр ефективного та об’єктивного проведення медико-соціальної експертизи хворих та інвалідів

На Полтавщині створять центр ефективного та об’єктивного проведення медико-соціальної експертизи хворих та інвалідів. мсек, полтавщина, хворий, інвалід, інвалідність, indoor, computer, laptop, person, furniture, conference hall, conference room. A group of people sitting at a desk in a room

На Полтавщині створять центр ефективного та об’єктивного проведення медико-соціальної експертизи хворих та інвалідів. мсек, полтавщина, хворий, інвалід, інвалідність

Задля забезпечення ефективності та об’єктивності проведення медико-соціальної експертизи хворих та інвалідів належного рівня якості, на Полтавщині створять КП «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи».

На сімнадцятій сесії Полтавської облради депутати проголосували за ліквідацію Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи, та за створення комунального підприємства «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи» Полтавської обласної ради. У новоствореному центрі тимчасово виконувати обов’язки директора буде Дмитро Паламарчук.

Створення комунального підприємства «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи» сприятиме більшій об’єктивності у прийнятті рішень медико-соціальними експертними комісіями на підставі критеріїв встановлення інвалідності, реалізації заходів, спрямованих на протидію корупції, дозволить посилити контроль за діяльністю міжрайонних загального профілю та спеціалізованих МСЕК, забезпечить дотримання прав хворих та інвалідів, передбачених Конвенцією про права інвалідів.

Інформаційне агентство “Полтава”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*