Модель-радниця Філатова знялася у кліпі відомого українського гурту (ВІДЕО)

Модель-радниця Філатова знялася у кліпі відомого українського гурту (ВІДЕО). олександра кутас, гурт скай, кліп, модель, обмеженими фізичними можливостями, outdoor, sky, beach, cloud, water, ocean, sunset, nature, shore, sunrise. A man sitting on a beach

Модель-радниця Філатова знялася у кліпі відомого українського гурту. олександра кутас, гурт скай, кліп, модель, обмеженими фізичними можливостями

Радниця міського голови Дніпра, відома модель з обмеженими фізичними можливостями Олександра Кутас стала головною героїнею кліпу українського гурту “СКАЙ” на пісню “Я тебе люблю”. Про це дівчина повідомила на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Тільки-но повернувшись із Америки, де перша українська модель з обмеженими можливостями Олександра Кутас підкорювала модний подіум, дівчина знову взялася до роботи. Вона стала однієї з головних героїнь кліпу гурту «СКАЙ».

“Повернулася додому. А тут вже вийшов крутий кліп для неймовірної пісні “Я тебе люблю”, який ми знімали для гурту СКАЙ. Усіх запрошую для перегляду”, – розповіла Кутас.

У відео на пісню «Я тебе люблю» вони разом з актором Віктором Скуратовським зіграли закохану пару. У кліпі дівчина з’явилася в інвалідному візку. Також у своєму дописі Олександра Кутас зізналася, що теж закохана.

Дарина Твара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*