На Рівненщині завершили реконструкцію приміщення психоневрологічного інтернату (ФОТО)

На Рівненщині завершили реконструкцію приміщення психоневрологічного інтернату (ФОТО). рівненщина, приміщення, психоневрологічний інтернат, реконструкція, ремонт

На Рівненщині завершили реконструкцію приміщення психоневрологічного інтернату. рівненщина, приміщення, психоневрологічний інтернат, реконструкція, ремонт

Попри воєнний час ремонт приміщення психоневрологічного інтернату в селі Орлівка, що на Сарненщині, – завершено.

Із роботами ознайомилися начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль разом із головою обласної ради Андрієм Караушем.

«Сьогодні (9 грудня – ред.) історичний момент. Адже це перший завершений будівельний проект на території Рівненщини у воєнний час. Тут є синергія центральної, обласної влади і щонайменше 10 благодійних організацій», – розповів Віталій Коваль.

Нагадаємо, очільник області звернувся до Мінсоцполітики з ініціативою реконструкції корпусу. Через громадську організацію вони виділили на ремонт 19,2 млн грн.

Реконструкцію корпусу на 150 місць розпочали у серпні. Тут утеплили фасад, замінили вікна, провели ремонт зовнішніх і внутрішніх мереж. А покрівлю будівельники відремонтували на волонтерських засадах. Також у закладі облаштовували й сучасне укриття, яке вміщає 350 людей.

Тож тепер в оновленому приміщенні є 44 житлові кімнати, кімната відпочинку, 13 приміщень для надання послуг.

Окрім підопічних, тут перебувають 174 переміщені особи з інвалідністю з Донецької області.

Очільник області подякував кожному, хто долучився до реконструкції інтернату. А також медикам, які щодня піклуються про своїх пацієнтів.

Рівненська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*