На Вінниччині за допомогою Чехії побудують модульні будинки для біженців з інвалідністю з Донеччини

На Вінниччині за допомогою Чехії побудують модульні будинки для біженців з інвалідністю з Донеччини. вінниччина, чехія, біженець, модульний будинок, інвалідність, person, outdoor, bicycle wheel, silhouette, wheel, land vehicle, bicycle. A person riding on the back of a bicycle

У Вінницькій області для біженців із Донецької області побудують модульні будинки. Про це 27 травня в інтерв’ю “Вінниця.Info” повідомив голова ОВА Сергій Борзов.

“Маємо спільну програму з чеськими партнерами, вони схвалили проєкт угоди. У Вороновиці планується будівництво модульного будиночка. Думаю, що до кінця літа зможемо це зробити. Частину роботи, яка належить до військової адміністрації, виконуємо, із заступниками опрацювали алгоритм дій”, – заявив чиновник.

У цьому модульному будинку планується розміщення внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю з Донецької області. Кожен такий будинок розрахований на розміщення в ньому до 40 осіб.

Також Борзов зазначив, що місцева влада повинна буде підготувати ділянку, а також забезпечити підведення комунікацій. Готові та облаштовані будиночки привезуть чехи – вони ж займатимуться їхнім встановленням.

«ОстроВ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*