На Вінниччині за підтримки Чеської Республіки збудували модульні будиночки для ВПО з інвалідністю (ВІДЕО)

На Вінниччині за підтримки Чеської Республіки збудували модульні будиночки для ВПО з інвалідністю (ВІДЕО). впо, вінниччина, чеська республіка, модульні будинки, інвалідність

На Вінниччині за підтримки Чеської Республіки збудували модульні будиночки для ВПО з інвалідністю. впо, вінниччина, чеська республіка, модульні будинки, інвалідність

Спільними зусиллями з нашими чеськими партнерами завершили облаштування у Вінницькому районі модульних будинків для ВПО з інвалідністю.

Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.

«Зараз у психоневрологічних інтернатах та геріатричних закладах області зайняті майже всі місця, тож така допомога для нас особливо цінна. Міністерство закордонних справ Чехії надало Вінниччині будиночки як благодійну допомогу через Посольство Чеської Республіки в Україні. У свою чергу, Вінницька ОВА виконала підготовчі роботи. За рахунок коштів обласного бюджету підведено комунікації. На це витрачено близько 3 млн грн». – зазначив очільник області.

Готові модульні будиночки у Вороновиці оглянув 15 квітня Посол Чеської Республіки в Україні Радек Пех.

Пан Посол відзначив, що це чудовий приклад спільної роботи та чеської підтримки Україні, що є дуже важливим на тлі повномасштабного вторгнення рф.

Потреба у збільшенні кількості місць, звичайно, пов’язана з евакуацією з прифронтових територій осіб з числа ВПО, які потребують постійного перебування і догляду. Тож у модульних будиночках вже є 40 вільних місць, облаштованих у 28 блоках.

За словами Начальника ОВА, персонал інтернату досвідчений і знає, як надавати допомогу людям з інвалідністю. Тут буде окремий цілодобовий медсестринський пост для догляду за клієнтами закладу. Гідні умови проживання також забезпечено: світлі кімнати з великим вікном, електроопалення, три санвузли, вітальня і кухня.

«Працювали разом – маємо результат! Це не перший проєкт, реалізований за підтримки Чеської Республіки для України. Наша співпраця продовжується, розглядаються нові можливості допомоги українцям. Щира вдячність панові Радеку Пеху та Посольству Чеської Республіки в Україні за готовність продовжувати співпрацю із Вінницькою ОВА». – резюмував Сергій Борзов.

Вінницька обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*