Небайдужі тернополяни здійснили мрію трьох особливих діток – підкорили разом з ними Говерлу (ФОТО)

Небайдужі тернополяни здійснили мрію трьох особливих діток – підкорили разом з ними Говерлу (ФОТО). говерла, активіст, маршрут, проект мрія на всіх, сходження

Небайдужі тернополяни здійснили мрію трьох особливих діток – підкорили разом з ними Говерлу. говерла, активіст, маршрут, проект мрія на всіх, сходження

Цими вихідними команда дорослих допомагала здійснити мрію трьох дітей: 12-річної Людмила Матвійчук з Тернополя, 12-річної Олександра Колісник із Бахмута та 8-річної Ангеліни з села Цебрів Зборівського району. В усіх дітей є проблеми зі здоров’ям, інформує 0352.ua.

Одна з дівчатк пересувається на інвалідному візку, ще одна має ДЦП, у наймолодшої – синдром Дауна.

В рамках проекту «Мрія на всіх» активісти вкотре зійшли на Говерлу із дітками.

Як проходило сходження, у Facebook описав один із учасників Ромко Задорожний.

А ось і здійснення самої Мрії – сходження на найвищу вершину Українських Карпат.

Всі ми знаємо, що для здійснення чогось дуже бажаного – завжди треба докласти неабияких зусиль. Ось і для дівчаток – Саші, Люди і Ангеліни – це було нелегке завдання. А чого вартувало це для їхніх мам!, яким підйом видався дуже важким – словами не опишеш!

І хоча шляхи підйому для наших героїнь тимчасово розійшлися (Сашу і Людочку повели синім маршрутом, а ми з Ангелінкою подалися зеленим)) – вершини досягнули всі!!!

Першою, наші сильні хлопці винесли в спеціальному кріслі Сашу, а коли вони вже почали спускатись – піднялись з двох різних сторін і Люда з Ангелінкою: Ангелінка і сама частково йшла, але основну частину маршруту наші козаки винесли її на плечах; а от Люді довелось повністю пройти весь шлях своїми ніжками. Це було зовсім не легко, коли всю дорогу тебе супроводжує і радість, і страх, і біль, і захоплення, і страждання.. але на фініші залишається місце лише для щастя і усвідомлення, що ти чого досягнув. Після зустрічі на Говерлі – дівчатка випили гарячого чаю), і ми всі щасливі попрямували дорогою додому.

Наповнюйте свої серця і серця своїх рідних щастям попри всі перешкоди! Гартуйте свій дух! Робіть більше хороших вчинків! Бо тут завжди працює ефект бумерангу!”, – написав Задорожний.

Нагадаємо, акція “Мрія на всіх” стартувала минулого літа. Тоді активісти винесли на Говерлу Сергія Ткачука.

Фото: Роман Задорожний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*