Неля Ковалюк зустрілася з лідерами громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини (ФОТО)

Неля Ковалюк зустрілася з лідерами громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини (ФОТО). житомирщина, неля ковалюк, зустріч, лидер, інвалідність

Неля Ковалюк зустрілася з лідерами громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини. житомирщина, неля ковалюк, зустріч, лидер, інвалідність

Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк провела першу робочу зустріч лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини щодо спроможності та розвитку організацій.

Лідери громадського руху зібралися, щоб обговорити проблеми осіб з інвалідністю під час війни.

До обговорення також долучилися депутатка Житомирської міської ради Ірина Гладка та представник ТОВ «Форвард – Орто» Дмитро Дубовик.

Важливим питанням для багатьох травмованих і поранених є питання реабілітації та створення місцевої бази для потребуючих.

Учасники зустрічі поділитися власним досвідом діяльності та проблемами, які долають щодня. Говорили про потреби членів організацій, про вирішення важливих питань життєдіяльності, про підтримку і забезпечення осіб з інвалідністю та ВПОзІ гуманітарною та іншими видами допомоги.

Довідково. Зустріч відбулася в рамках проєкту, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

У Житомирській області проєкт «Підтримка осіб з інвалідністю в умовах війни» реалізовує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я».

Житомирська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*