Особливі тернопільські дітки стали моделями

Особливі тернопільські дітки стали моделями. тернопіль, дефиле, модель, показ мод, інвалідність, dress, floor, person, clothing, indoor, woman, sport, footwear, dancer, fashion. A girl is dressed in a costume

Особливі тернопільські дітки стали моделями. тернопіль, дефиле, модель, показ мод, інвалідність

Інклюзивний показ мод відбувся у Тернополі. Серед учасників – діти з інвалідністю, представники соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Моделі дефілювали в одязі та взутті від тернопільських виробників.

Перед глядачами в торговому центрі дефілювало понад тридцять моделей. Це учні обласного навчально-реабілітаційного центру та представники соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Інклюзивний показ мод організували в Тернополі вперше, – розповідає його координаторка Ольга Гордієнко. Місцеві виробники погодилися пожертвувати одяг і взуття моделям інклюзивного дефіле.

«Ми щиро вдячні усім, хто долучився до проведення цього заходу. Адже він вийшов чудовим. Так багато позитивних емоцій було у всіх учасників. Вдячні нашим виробникам, а також студентам Галицького коледжу за макіяж і зачіски для наших моделей. Цей захід – це здійсненна мрія багатьох», – каже Ольга Гордієнко.

Нагадаємо, соціальну ініціативу «Єднання поколінь» заснували у Тернополі більше року тому. За цей час кількість її учасників суттєво збільшилася. Вони збираються щосереди і неділі у кінотеатрі Довженка. Двері відкриті для всіх охочих. Цей проект покликаний об’єднати людей різних вікових категорій, – кажуть його організатори. Відтак краяни поважного віку завжди раді бачити молодь.

Софія Романська

“За Збручем”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*