Переймаємо досвід французьких колег щодо послуги раннього втручання

Переймаємо досвід французьких колег щодо послуги раннього втручання. проект twinning, франція, делегація, раннє втручання, стажування, indoor, ceiling, wall, computer, person, furniture, clothing, laptop, office building, desk. A group of people sitting at a table

Переймаємо досвід французьких колег щодо послуги раннього втручання. проект twinning, франція, делегація, раннє втручання, стажування

З 18 по 23 березня 2019 року з метою стажування, отримання нових знань та корисного досвіду щодо послуги раннього втручання виконавчий директор НАІУ Наталія Скрипка у складі української делегації перебуває з візитом до Франції в рамках проекту Twinning.

До складу делегації також входять: лідери команд представників пілотних регіонів Оксана Кривоногова (Одеська обл), Тетяна Міщук (Львівська обл), Анна Кравцова (Харківська обл), Михайло Петрішка (Закарпатська обл), Олег Шепель – директор Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» та Маргарита Кропівницька – постійний радник проекту Twinning.

Переймаємо досвід французьких колег щодо послуги раннього втручання. проект twinning, франція, делегація, раннє втручання, стажування

18 березня делегація відвідала медичний центр Корнуай-Кімпер та відділення неонатології. В центрі CAMSP відбулась зустріч з лікарем щодо обговорення протоколу роботи в мережі між медико-соціальним центром раннього втручання (CAMSP) та відділенням неонатології.

Медико-соціальні центри раннього втручання або CAMSP є структурою, що відноситься до категорії соціальних та медико-соціальних установ і служб для виявлення, діагностики, лікування, реабілітації та моніторингу дітей дошкільного віку з інвалідністю або ризиком отримання інвалідності (від 0 до 6 років).

Нагадаємо проект Twinning „Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”, бенефіціаром якого виступає Міністерство соціальної політики України.

Метою проекту Twinning є зміцнення потенціалу органів влади України на центральному і місцевому рівнях у розробленні та впровадженні системи раннього втручання для дітей з інвалідністю та дітей, які мають ризик її отримати, що сприятиме посиленню нової ролі державного управлінні в контексті надання медичних і соціальних послуг із забезпеченням їх фінансової і територіальної доступності для всіх дітей цієї категорії та їх сімей.

Проект впроваджується спільно з Міністерством праці, зайнятості, професійної підготовки та соціального діалогу Французької Республіки та Французьким Агентством міжнародної технічної експертизи (AFETI) і передбачає активну співпрацю між Мінсоцполітики, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством освіти і науки України у розробленні ефективного нормативно-правового підґрунтя у сфері надання послуги раннього втручання відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*