Перша леді відкрила ресурсну кімнату у Новокаховській школі (ФОТО)

Перша леді відкрила ресурсну кімнату у Новокаховській школі (ФОТО). марина порошенко, нова каховка, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, інвалідність, person, clothing, suit, indoor, human face, standing, posing, dressed. Maryna Poroshenko wearing a suit and tie

Перша леді відкрила ресурсну кімнату у Новокаховській школі. марина порошенко, нова каховка, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, інвалідність

Під час робочої поїздки на Херсонщину Перша леді України Марина Порошенко завітала до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради.

На базі цього закладу 19 березня відбулося урочисте відкриття ресурсної кімнати – окремого спеціально облаштованого класу для дітей з особливими освітніми потребами, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога. Тут дитина отримуватиме корекційні послуги, які дадуть їй можливість у майбутньому відчувати себе більш адаптованою до самостійного дорослого життя.

Згідно з проектом, кімната містить: навчальну, соціально-побутову, ігрову та зону відпочинку.

В кімнаті також є кухня для отримання дитиною повсякденних навичок, а також корекційні та наочні засоби для проведення розвивальних занять. Меблі в ній модульні, що дозволяє по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах.

Крім того, приміщення оснащене інтерактивною дошкою, комп’ютерним обладнанням та принтером для роботи з додатковим навчальним матеріалом.

Довідково: в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради навчається 738 здобувачів освіти, з них 6 – діти з особливими освітніми потребами, 6 – мають інвалідність. 2 дітей перебувають на індивідуальному навчанні за станом здоров’я.

Аліна Кобець, Управління інформаційної політики ХОДА

Херсонська Обласна Державна Адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*