Підбито підсумки роботи обласного бюро медико-соціальної експертизи за перше півріччя

Підбито підсумки роботи обласного бюро медико-соціальної експертизи за перше півріччя. івано-франківська область, об мсе, нарада, непрацездатність, інвалідність, person, indoor, wall, human face, clothing, suit, people, group, man, counter. A group of people performing on a counter

Підбито підсумки роботи обласного бюро медико-соціальної експертизи за перше півріччя. івано-франківська область, об мсе, нарада, непрацездатність, інвалідність

За участю начальника відділу кадрово-правової роботи управління ресурсного і правового забезпечення, моніторингу та супроводу державних програм департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимира Чемного та головного лікаря обласного бюро медико-соціальної експертизи Михайла Кулайця відбулась підсумкова нарада з тимчасової і стійкої непрацездатності за результатами роботи за перше півріччя.

На нараді також були присутні заступники головних лікарів з експертизи тимчасової непрацездатності центральних районних, міських та обласних лікарень, поліклінік, центрів первинної медико-санітарної допомоги, голови та лікарі комісій медико-соціальної експертизи.

Про підсумки роботи служби МСЕ за результатами роботи розповів заступник головного лікаря обласного бюро Любомир Процик. За його словами, інвалідність по серцево-судинних захворюваннях, хворобах кістково-м’язевої системи, розладах психіки та поведінки займає перше місце. Щодо онкологічних захворювань, то в Івано-Франківській області інвалідність з приводу даних недуг на 10% вища, аніж в цілому по Україні. Кількість первинних оглядів складає 27%, у порівнянні з минулим – 26%. Спостерігається зменшення кількості продовження лікарняних листків. Є значний ріст інвалідів ІІІ групи у віці 58-59 років. Цей показник склав 1713 осіб.

Начальник управління соціального захисту департаменту соціальної політики ОДА Людмила Непийвода доповіла про проблемні питання співпраці медичних закладів та управлінь соціального захисту населення. Зокрема, детально зупинилась на технічних та робочих моментах.

Під час свого виступу керівник ОБ МСЕ Михайло Кулаєць повідомив, що біля 150 курсантів вже отримали посвідчення про проходження тематичного вдосконалення з питань експертизи. Така ж кількість осіб отримала і сертифікат про проходження курсів. Також головний лікар акцентував на актуальних проблемах реформування галузі охорони здоров’я, в тому числі експертизи втрати тимчасової і стійкої втрати працездатності.

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*