“Піккардійська Терція” та незрячі діти записали альбом різдвяних пісень

“Піккардійська Терція” та незрячі діти записали альбом різдвяних пісень. казка на білих лапах, піккардійська терція, альбом різдвяних пісень, незрячий, проєкт

“Піккардійська Терція” та незрячі діти записали альбом різдвяних пісень. казка на білих лапах, піккардійська терція, альбом різдвяних пісень, незрячий, проєкт

Православна церква України на чолі з митрополитом Епіфанієм підтримала мистецький проєкт «Казка на білих лапах», в рамках якого незрячі діти з різних куточків країни записали альбом різдвяних пісень.

Про це повідомляє ПЦУ в Facebook.

“Цьогоріч незрячі діти з різних куточків України спільно із вокальною формацією «Піккардійська Терція» записали альбом різдвяних пісень, який вже можна прослухати на YouTube-каналі громадської організації «Українська спілка інвалідів». ПЦУ щиро радіє втіленню такого важливого проєкту. Ще на початку осені у Львові Блаженнійший митрополит Епіфаній благословив цю добру справу та особисто кожну незрячу дитину, яка взяла участь у записі альбому”, – йдеться у повідомленні.

“Піккардійська Терція” та незрячі діти записали альбом різдвяних пісень. казка на білих лапах, піккардійська терція, альбом різдвяних пісень, незрячий, проєктФото: ПЦУмузика

У ПЦУ зазначають, що інклюзивний мистецький проєкт «Казка на білих лапах» є свідченням того, що люди з інвалідністю мають надзвичайний творчий потенціал та створюють унікальні твори мистецтва.

“І сьогодні, у Міжнародний день незрячих, задумаймося над тим, як кожен із нас може допомогти цим людям втілити їхні таланти у життя. Господь же піклується про нас усіх, тож ми, Його діти, також маємо втілювати його головну заповідь та любити й турбуватися про своїх ближніх”, – додали в ПЦУ.

Альбом різдвяних пісень можна прослухати на YouTube-каналі громадської організації «Українська спілка інвалідів».

Міжнародний день незрячих щороку відзначається 13 листопада у багатьох країнах світу з метою привернення уваги суспільства до незрячих людей.

Фото: ПЦУ

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*