Понад 5 тисяч українців з інвалідністю отримали допомогу у другому півріччі 2023 року за проєктом European Disabilities Forum

Понад 5 тисяч українців з інвалідністю отримали допомогу у другому півріччі 2023 року за проєктом European Disabilities Forum. гс ліга сильних, допомога, проєкт edf, підтримка, інвалідність

Понад 5 тисяч українців з інвалідністю отримали допомогу у другому півріччі 2023 року за проєктом European Disabilities Forum. гс ліга сильних, допомога, проєкт edf, підтримка, інвалідність

Понад 5 тисяч українців, які мають інвалідність отримали допомогу у другому півріччі 2023 року в рамках міжнародного проєкту European Disabilities Forum (EDF). Проєкт в Україні реалізує громадська спілка “Ліга Сильних” у партнерстві з 11 організаціями. Про це повідомила виконавча директорка громадської спілки «Ліга Сильних» Дар’я Сидоренко.

«Ми продовжуємо підтримувати людей з інвалідністю. Важливо, щоб вони отримували саме ту допомогу, якої потребують. Особливо під час повномасштабної війни. Цей проєкт працює з червня 2022 року. Ним передбачені як консультаційні послуги, так і гуманітарна допомога», – зазначила виконавча директорка громадської спілки “Ліга Сильних” Дар’я Сидоренко.

З липня по грудень 2023 року найбільше запитів – 2473 – надійшло на отримання консультаційних послуг, включаючи юридичну допомогу. Гуманітарну допомогу у вигляді денного догляду, супроводу та навчальних програм отримали 1827 українці. Харчові та гігієнічні набори, комплектуючі до кохлеарних імплантів – 808 осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, що проєкт European Disabilities Forum (EDF) розпочав працювати в Україні в 2022 році. У рамках проєкту 11 громадських організацій надають різні види допомоги для людей з інвалідністю, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення. За перший рік роботи допомогу отримали понад 23 тисячі людей з інвалідністю.

«Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 98 організації.

Бойко Марина

Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання організацій в інтересах осіб з інвалідністю «Ліга сильних»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*