Представники ГО УТОС підбили підсумки своєї роботи на ювілейній конференції

Представники ГО УТОС підбили підсумки своєї роботи на ювілейній конференції. го утос, ковель, вади зору, конференція, інвалідність, person, indoor, wall, human face, clothing, suit, man, smile, bottle, woman. A group of people sitting at a table

Ковельська міська громадська організація УТОС провела ювілейну сорокову звітну конференцію, на якій заслухали та обговорили доповідь про діяльність організації за звітний період голови правління Ковельської ТПО УТОС Світлани Осійчук, голови ревізійної комісії Галини Вавриш.

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман сердечно привітав присутніх, побажав міцного здоров’я, завзяття, щасливого довголіття та наснаги. Михайло Олександрович зауважив, що міська влада не обходить стороною людей з вадами зору. Він наголосив, що Програмою соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2017 рік запланована фінансова підтримка Ковельській міській громадської організації УТОС — 10 тис.грн., продовжено надання додаткових пільг інвалідам І та ІІ груп по зору та членам їх сімей на 50 відсоткову знижку за житлово-комунальні послуги. З метою забезпечення пільгових категорій населення безкоштовним проїздом, за рахунок коштів місцевого бюджету передбачено видатки на компенсацію фізичним та юридичним особам, які здійснюють пільгові перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування. Оскільки, в місті налічується близько 20 тис. осіб, які мають право на пільговий проїзд, обмеженість в коштах не дає змоги проводити відшкодування витрат за пільгове перевезення пасажирів усім перевізникам міста за всіма маршрутами, що в ньому функціонують. Виконавчим комітетом Ковельської міською радою укладено договори на пільгове перевезення з трьома перевізниками на чотирьох маршрутах.

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та соціального захисту інвалідів управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Альона Грицюк проінформувала присутніх щодо змін в законодавстві з питань соціального захисту людей з інвалідністю.

Інструктор по організаційній роботі Волинської обласної організації УТОС Августин Прох подякував за вміло організовану роботу Ковельської міської громадської організації УТОС голову правління Світлану Осійчук за виконання на належному рівні завдань та заходів з надання конкретної допомоги особам, якими опікується організація.

Дружніми оплесками супроводжували глядачі виступи інвалідів по зору, які читали вірші та співали пісні.

Софія Сагаль, начальник управління
соціального захисту населення

Ковельська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*