Прес-реліз: «Краще зрозуміти свою дитину і допомогти їй в розвитку, зберігаючи теплі відносини з нею» – міжнародна конференція по DIRFloortime, ерготерапії і сенсорній інтеграції

Прес-реліз: «Краще зрозуміти свою дитину і допомогти їй в розвитку, зберігаючи теплі відносини з нею» – міжнародна конференція по DIRFloortime, ерготерапії і сенсорній інтеграції. dirfloortime, ерготерапія, конференція, сенсорна інтеграція, соціалізація, person, indoor, ceiling, clothing, wall, people, woman, group, man, human face. A group of people sitting at a table in front of a crowd

Прес-реліз: «Краще зрозуміти свою дитину і допомогти їй в розвитку, зберігаючи теплі відносини з нею» – міжнародна конференція по DIRFloortime, ерготерапії і сенсорній інтеграції. dirfloortime, ерготерапія, конференція, сенсорна інтеграція, соціалізація

Вперше в Україні відбулася унікальна міжнародна конференція «DIRFloortime, ерготерапія і сенсорна інтеграція для всіх», присвячена новим для України методам роботи з людьми з особливостями у розвитку. DIRFloortime – це міждисциплінарна програма, яка спрямована на розвиток і соціалізацію дитини з будь-якими труднощами в розвитку.

Провідні фахівці з США, Австралії, Індонезії та України представили практичний досвід роботи з людьми з особливостями в рамках підходів DIRFloortime, ерготерапія і сенсорна інтеграція. Учасники конференції дізналися, як застосовувати ці методи в роботі. Спікери з 20-30-річним досвідом практики і світовим ім’ям в галузі корекційної роботи щедро ділилися своїми знаннями. DIRFloortime використовує відносини з дитиною як плацдарм для досягнення успіхів у розвитку.

«За допомогою міжнародних конференцій і безцінної інформації, якою діляться провідні практики зі світовим ім’ям, ми можемо використовувати їх досвід в роботі з нашими дітьми саме в Україні. Доступ наших фахівців і батьків до світового досвіду обмежений, тому ми привозимо цей досвід в Україну. DIRFloortime успішно застосовується в роботі з дітьми з аутизмом в 57 країнах. Аутизм – це комплексна проблема, яку не можна вирішити, підійшовши тільки з одного боку. Тому міждисциплінарний підхід DIRFloortime дуже цінний для українських фахівців», – розповідає Інна Сергієнко, засновник Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму« Дитина з майбутнім », консул «Аутизм Європа »і мама особливої дитини.

Будь-яка дитина бачить багато і формує свою думку про світ через батьків, вважають фахівці. А зрозуміти її розумовий процес, як формуються ці висновки, як їх використовувати у взаємодії і підготувати дитину до життя з іншими людьми – це завдання фахівців DIRFloortime.

Коллет Райан – один зі спікерів конференції, експерт в області аутизму з 30-річним стажем роботи розповідає: «Я почала свою роботу в інтернаті для дітей з аутизмом та іншими особливостями в розвитку. Потім досвід дошкільного вчителя, робота з немовлятами та сім’ями, які виховують дітей з аутизмом, школярами, підлітками. За 30 років роботи у мене накопичився такий багаж практичного досвіду, що я з задоволенням ділюся ним на практичних конференціях і семінарах».

Анжела Заяц – медичний психолог, сертифікований гештальт-терапевт – навчилася підходу DIRFloortime в інституті ICDL в США, стала першим в Україні експертом і тренером DIRFloortime і тепер сприяє поширенню концепції: «Завдяки цьому підходу я змогла знаходити способи контакту з тими, хто, здавалося б, контакту не шукає. Але це, звичайно, омана, адже дитина з аутизмом потребує спілкування. І дорослі, якщо будуть дуже уважні, зможуть зробити правильні кроки, щоб це спілкування розвивалося».

Контакти для ЗМІ:

Тетяна Савіцька
(067) 246 4099 або

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*