ПРЕС-РЕЛІЗ: В Україну приїхав аутист-волонтер, який працюватиме у сім’ях з особливими дітьми

Білл Петерс, Билл Петерс, Bill Peters. білл петерс, аутист, волонтер, допомога, соціалізація, outdoor, person, clothing, city, man, street, water, smile, skyscraper. A fountain with people in the background

Білл Петерс, Билл Петерс, Bill Peters. білл петерс, аутист, волонтер, допомога, соціалізація

35-річний Білл Петерс ― аутист, який значну частину свого життя присвячує допомозі іншим людям із тим же діагнозом. Він подорожує світом, допомагаючи аутистам і їхнім сім’ям налагодити комунікації та набути навичок, необхідних у повсякденному житті з аутизмом.

На запрошення Фонду «Дитина з майбутнім» два місяці цього літа він проведе в Україні. Білл працюватиме в сім’ях у Києві, Херсоні та Кременчуці, відвідає табір у Рівному, а також поспілкується з вихованцями садка для дітей з аутизмом «Дитина з майбутнім» у столиці.

Це унікальна практика, коли людина з аутизмом стає одночасно і другом сім’ї, і посередником між батьками й дитиною, і фахівцем із соціалізації. Білл допомагає налагодити комунікацію між дитиною і членами сім’ї, допомагає членам сім’ї краще зрозуміти дитину, особливо невербальну, тобто таку, що не розмовляє. Він допомагає зрозуміти, чому тут дитина кричить, тут сидить і так далі, ― тобто «перекладає» незрозумілу для батьків поведінку дитини. У нього немає роботи у звичному сенсі, а його покликання ― бути «послом для людей з аутизмом». Якщо консультації не одноденна, то Білл живе в родині, якій допомагає. Це дає можливість повністю ознайомитися з усім життєвим циклом у сім’ї, дізнатися більше про побут тощо. Для Білла це також змога подорожувати і пізнавати інші країни.

Білл має немалий досвід перебування і проживання в родині як друг сім’ї і посередник між батьками та дитиною, як фахівець із соціалізації. Про своє незвичайне волонтерство він відгукується так: «Я перебуваю в сім’ї, де є хтось з аутизмом, щоб допомогти і щоденно підтримувати, щоб налагодити комунікації в сім’ї. Я допомагаю сім’ї набути навичок, необхідних у повсякденному житті з аутизмом. Також це своєрідне дослідження життя і культурний обмін для всіх сторін під час мого перебування у сім’ї».

Наразі у Білла ще є декілька вільних тижнів, які він готовий присвятити сім’ям. Якщо ви хочете запросити його до своєї сім’ї, звертайтеся до Фонду «Дитина з майбутнім».

Липень і серпень Білл проведе в Україні, і якщо ви хотіли б взяти в Білла інтерв’ю, коментар або запросити на ефір ― зв’яжіться з Тетяною Савіцькою +380672464099 або .

Міжнародна громадська організація «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» (www.cwf.com.ua) з’явилася 2009 року з метою консолідації батьків, у сім’ях яких ростуть діти з індивідуальними потребами. Фонд надає соціальний захист таким дітям та іншим членам їхніх сімей, а також сприяє організації заходів, спрямованих на надання допомоги дітям з індивідуальними потребами. Садок «Дитина з майбутнім» ― проект Фонду, який є єдиним в Україні навчально-реабілітаційним закладом повного дня для дітей з особливостями розвитку.

Контакти для ЗМІ:

Тетяна Савіцька,
067 246 4099 або

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*