Презентація фільму «На дотик»

Презентація фільму «На дотик». бровари, василь закревський, незрячий, паратриатлон, фільм на дотик, person, floor, clothing, smile, standing, man, posing. Ladislao Mazurkiewicz et al. posing for the camera

Презентація фільму «На дотик». бровари, василь закревський, незрячий, паратриатлон, фільм на дотик

У Броварах відбулася презентація фільму «На дотик». 3 грудня 2017 року в малому залі броварського МКЦ «Прометей» відбулася анонсована раніше презентація фільму «На дотик», який присвячений проблемам людей з порушеннями. Він розповідає про життя та спортивний шлях заслуженого майстра спорту України, чотириразового віце-чемпіона світу з паратриатлону Василя Закревського з Броварів, а також про інших людей які з різних причин стали незрячими.

Василь Закревський – мешканець міста Бровари. В дитинстві через побутову травму втратив зір. Ця трагедія повністю змінила його життя. Ще в 2011 році Василь Закревський почав займатися легкою атлетикою, і майже відразу тренер помітив, що у цього хлопця є великий потенціал для найвищих досягнень у спорті. Василю необхідно було лише докласти зусиль, і він своїм шансом скористався. Він займався плаванням і раніше. Тому паратриатлон підходив для нього якнайкраще.

Паратриатлон включає в себе три види спортивних змагань: плавання, велогонку і біг по шосе. Люди, які мають порушення зору, триатлоном займаються разом з гайдами. Гайд – це людина, яка супроводжує спортсмена від старту до фінішу. Тобто, це повинна бути теж фізично розвинена людина, яка є очима спортсмена. Гайд Василя Закревського – Роман Король. Дуже важко назвати його просто гайдом, адже Роман і Василь є найкращими друзями, які майже весь час проводять разом. Крім спорту, Василь займається масажем, організовує благодійні заходи та допомагає незрячим людям віднайти себе у спорті. Не зважаючи на все це, Василь не любить говорити про себе, як про непересічну та відому на весь світ особу.

Того дня до «Прометею» завітали всесвітньо відомі спортсмени, друзі Василя. Це – багаторазові параолімпійські чемпіони з плавання Олена Акопян та Олексій Федина, екс-чемпіони світу з професійного боксу Юрій Нужненко та Сергій Дзінзірук, переможці і призери багатьох міжнародних змагань з УШУ, ЗМС України Андрій Коваль та Людмила Темна. Презентацію розпочав начальник відділу молоді і спорту Броварської міськради Дмитро Рожков, який представив присутнім кращих броварських спортсменів та Василя Закревського. Наші зірки виступили перед глядачами із невеликими промовами. Були присутні в залі і авторки фільму. Сам він дуже цікавий і хапає за душу, розповідаючи про реальне життя людей з порушеннями зору, яким дуже нелегко у цьому житті, але вони не втрачають оптимізму, віру у майбутнє і доброту людей.

По закінченні відбулося фотографування із зірками спорту. Особливо це було цікаво і приємно для вихованців Київської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 5 ім. Я.П.Батюка, де навчаються діти із різних регіонів України, які мають порушення зору, адже вони ніколи в житті в цьому не приймали участі і не бачили такої кількості відомих людей… Буде тепер їм що згадати. А Василь Закревський продовжує свою діяльність на благо людства.

Презентація фільму «На дотик». бровари, василь закревський, незрячий, паратриатлон, фільм на дотик

Текст передруковується з дозволу Василя Закревського.

Фото надав Василь Закревський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*