Прикарпатський фотограф Микола Дяченко запрошує на дебютну фотовиставку «Тиша»

Прикарпатський фотограф Микола Дяченко запрошує на дебютну фотовиставку «Тиша». івано-франківськ, глухота, микола дяченко, фотовиставка тиша, фотограф, building, outdoor, clothing, person, man, standing. A man standing in front of a building

Прикарпатський фотограф Микола Дяченко запрошує на дебютну фотовиставку «Тиша». івано-франківськ, глухота, микола дяченко, фотовиставка тиша, фотограф

Івано-Франківськ. Він чує серцем та говорить зі світом … за допомогою фото. «Тиша» – це перша фотовиставка 22-х річного Миколи Дяченка з Тисмениці. Експозиція налічує 45 фотографій.

У фокусі – живі, щирі, справжні емоції: буйна, а інколи застигла, природа, пересічні люди, унікальна архітектура, гірські вершини та прадавні ліси, автопортрети.

У хлопця вроджена глухота. Попри інвалідність Микола веде активний спосіб життя, займається спортом та багато мандрує.

За вдалими кадрами та яскравими моментами фотограф вирушає у дорогу з одним наплічником. Микола може пройти пішки 30 кілометрів на день, а повертається з гігабайтами фотографій – це його думки, несказані слова, які могли бути короткими оповіданнями і довгими вечірніми розмовами. Він бачить те, що зазвичай не помічаємо ми – тишу. Тиша присутня у кожному кадрі.

Фотовиставка відбудеться у формі зустрічі друзів та знайомства з його творчістю. Спілкуватися з гостями фотографу допоможе його товариш, поет Андрій Негрич.

Відкриття експозиція «Тиші» Миколи Дяченка відбудеться у понеділок, 18 лютого в «Промприлад. Реновація». Початок о 17.00.

“Firtka.if.ua”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*