Чоловік із першою групою інвалідності планує встановити ще один рекорд (ВІДЕО)

Чоловік із першою групою інвалідності планує встановити ще один рекорд (ВІДЕО). богдан чіпак, відтискання, рекорд, спортсмен, інвалідність, human face, person, man, screenshot, indoor, clothing, male. A man looking at the camera

Богдан Чіпак, чоловік із першою групою інвалідності опорно-рухового апарату з Мостиськ, що на Львівщині, замахнувся на ще одне досягнення.

Про це він розповів у розмовній студії «Правди. Наживо».

Тепер чоловік готується до встановлення світового рекорду. Аби досягти цього, він повинен відтиснутися на кулаках 125 разів за три хвилини. Планує зробити це через місяць, втім готуватися почне згодом: «Тренер зараз заборонив мені займатися, в мене в вівторок змагання чемпіонату України зі стрільби з лука, я буду вперше приймати участь серед людей із інвалідністю. Тому ми зараз більше працюємо над цим. А вже після лука я продовжу інтенсивно займатися, і, гааю, за місяць подаватимусь на Гіннеса».

Каже, що веде такий активний спосіб життя для того, аби привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, адже їм дуже нелегко жити в абсолютно непристосованій до цього країні. Втім, сам подачок не чекає, його навіть реєструватимуть як абсолютно здорову людину.

Нагадаємо, Богдан Чіпак наприкінці січня вже став рекордсменом України. За 30 секунд 38-річний спортсмен на кулаках зумів відтиснутися від землі аж 42 рази. Аналогів подібних досягнень в Україні ще не фіксували.

Більше — у відео. Прямі ефіри «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.

Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*