Проблеми дітей з аутизмом будуть представлені на громадській раді при Міністерстві соціальної політики України

Проблеми дітей з аутизмом будуть представлені на громадській раді при Міністерстві соціальної політики України. розладами аутистичного спектру, синдромом аутизму

Вперше організація, яка займається проблемами дітей з аутизмом в Україні, увійшла до складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України. Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» був рекомендований до участі в установчих зборах та представник Фонду пройшов відбір до складу Громадської ради.

Громадська рада при Міністерстві соцполітики забезпечує участь громадян в управлінні державними справами, допомагає врахувати громадську думку при формуванні та реалізації державної політики в різних сферах, в тому числі соціального захисту населення, надання соціальних послуг, з питань сім’ї та дітей.

«Проблема аутизму знаходиться на стику трьох міністерств: охорони здоров’я, освіти і науки, а також Міністерства соціальної політики. Ми сподіваємося, що робота в рамках громадської ради Мінсоцполітики допоможе підвищити якість життя дітей з розладами аутистичного спектру в Україні, – говорить директор Фонду «Дитина з майбутнім» Лариса Рибченко. – Одним із напрямків нашої діяльності є впровадження програми супроводу людей з розладами аутистичного спектру протягом усього життя, а завдяки участі в громадських радах профільних міністерств нам легше втілювати в життя корисні для людей з розладами аутистичного спектру ініціативи».

Представником Фонду в громадській раді буде керівник проектів Фонду Галина Лозова. Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» входить в експертно-консультаційну раду з питань аутизму при Міністерство освіти і науки України, в робочу групу з питань дошкільної освіти дітей з особливими потребами при МОН. Протягом 2013-2014 років був у складі мультидисциплінарних робочих груп з розробки медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги за темою «Аутизм». З липня 2012 року – активний член Громадської Ради при Міністерстві охорони здоров’я України.

Міжнародні громадська організація «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» (www.cwf.com.ua) утворена в 2009 році з метою консолідації батьків, у сім’ях яких ростуть діти з індивідуальними потребами. Фонд надає соціальний захист таким дітям та іншим членам їх сімей, а також сприяє організації заходів, спрямованих на надання допомоги дітям з індивідуальними потребами. Школа-садок «Дитина з майбутнім» – проект Фонду, який є єдиним в Україні навчально-реабілітаційним закладом повного дня для дітей з особливостями у розвитку.

«Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*