Запрошуємо киян з інвалідністю знайти себе на ринку праці з допомогою HR-фахівців

Запрошуємо киян з інвалідністю знайти себе на ринку праці з допомогою HR-фахівців. інвалідністю

_1_21_5_image_disabled_person_81311647

Люди з інвалідністю часто переживають процес тривалих безрезультатних пошуків роботи. Зазвичай, причиною вважають стереотипне ставлення до них працедавців. Але практика показує, що головна причина – невміння себе презентувати. Програма кар’єрного консультування допоможе людям з інвалідністю зрозуміти свою конкурентоспроможність та вигідно подати себе працедавцям для знаходження бажаного робочого місця.

Серед працедавців дійсно побутують стереотипи щодо працевлаштування людей з інвалідністю. Але хто, як не самі люди, можуть довести, що роботодавці в більшості помиляються? Фахівці Центру зайнятості Вільних людей у співпраці з Благодійним фондом «АІК» запускають Програму кар’єрного консультування, щоб допомогти людям з інвалідністю:

● відчути впевненість у своїй конкурентоспроможності на ринку праці;
● подивитись на себе як на цінний ресурс;
● побачити бажану роботу та пройти всі етапи її здобуття.

Отож, якщо ви хочете дізнатись, з чого почати і як дійти до своєї мети – приєднуйтесь. У програмі кар’єрного консультування протягом листопада-грудня 2016 року ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану допомогу в пошуках роботи від HR спеціаліста:

● поставите кар’єрні цілі та розробите план їх досягнення;
● пройдете індивідуальне консультування щодо методів пошуку роботи;
● підготуєтесь до проходження співбесіди.

Упродовж 1,5 місяці HR-спеціаліст стане вашим наставником, розділить з вами всі труднощі на шляху пошуку роботи та радощі її знаходження.

Щоб взяти участь у програмі, до 31 жовтня заповнюйте заявку за цим посиланням. Якщо маєте питання, пишіть координатору проекту Марині Лебідь: або телефонуйте за номером (099) 609-93-45.

Одна репліка к “Запрошуємо киян з інвалідністю знайти себе на ринку праці з допомогою HR-фахівців”

  1. Олексій :

    дуже дуже дякую за інформацію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*